O spoločnosti

Vitajte na internetovej stránke cestovnej kancelárie TRINITY.

Našim stálym klientom ďakujeme za priazeň v uplynulých rokoch a novým prajeme úspešný výber z našej širokej ponuky.

Pre poznávania chtivých tu máme okruhy po jednotlivých krajinách Európy aj sveta, z čoho by sme do Vašej pozornosti radi upriamili pútnické zájazdy do Izraela - Svätej Zeme.

Už 15 rokov zabezpečujeme pre našich klientov pútnické klasické 8 - dňové zájazdy, ako aj spojené s výstupom na Horu Sinaj v Egypte, s jordánskou Petrou alebo obohatené o každodenný pobyt pri Mŕtvom mori. Odlety zabezpečujeme z Bratislavy aj z Košíc. Ubytovanie počas pobytu je zabezpečené vo veľmi kvalitných 3* hoteloch v Betleheme a Nazarete s vynikajúcimi službami. Výhodou je taktiež vždy jeden sprievodca na max. 50 účastníkov zájazdu.

Medzi prvými na Slovensku sme ponúkali letecké zájazdy do Fatimy a pokračujeme v tejto tradícii, ako aj v organizácii autobusových zájazdov do jednotlivých pútnických miest Európy.

V spolupráci s renomovanými cestovnými kanceláriami sme pre Vás pripravili letné aj exotické pobyty po celom svete, na zimu dobrú lyžovačku či pobyty v kúpeľoch na Slovensku.

Ak ste nikde nenašli to, čo hľadáte, určite sa nám telefonicky alebo mailom ozvite a my Vaše sny a túžby premeníme na skutočnosť.

Službami pre Vás sme prínosom aj pre Ministerstvo Turizmu v Palestíne: